Z OSTRAVY

ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC pohodový letní festival u vody

Neskutečné západy slunce, romantika a pohoda u vody, zábava pro celou rodinu. K tomu ti nejlepší interpreti z české a slovenské hudební scény a mimořádné projekty, které jinde neuslyšíte. Tuto úžasnou a nezapomenutelnou kombinaci nabízí jen jeden festival. ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC letos od 25. do 27. července v Hlučíně. Vstupenky jsou nyní k dispozici a budou k prodeji i na místě.

„Zatímco interpreti se na mnoha festivalech v republice opakují, tím hlavním, co udává charakter a mimořádnost naší akce je především vodní plocha Hlučínského jezera. Právě proto festival organizujeme už popatnácté právě tady,“ řekl pořadatel akce David Moravec.

Skutečnou POHODU na festivalu ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC podtrhuje právě výjimečná kombinace léta, vody a českých kapel doplněná o mimořádné projekty, které nikde jinde neuslyšíte a neuvidíte. Navíc výhodou rodinného festivalu jsou dvě střídající se podia, kde zatímco na jedné straně areálu si můžete užívat „svého“ interpreta, na druhé straně areálu se chystá další vystoupení a tak zde můžete v klidu odpočívat, relaxovat na travnaté ploše na břehu vodní přehrady nebo se třeba koupat.

Na dvou podiích se během tří nabitých dnů představí téměř čtyři desítky interpretů a kapel. Těšit se můžete na kapely jako Chinaski, Arakain & Lucie Bílá, Divokej Bill, Čechomor a mnoho dalších. ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC není zdaleka pouze o lákavém line-upu, ale o ojedinělých zážitcích. Světovou premiérou bude mít Symphonic Dance Music, unikátní a zcela výjimečné propojení Janáčkovy filharmonie Ostrava, DJ Lowy a zpěvačky Dashy, držitelky ceny Thálie. Společně uvedou v 90minutové show největší hity světové taneční hudby, např. od The Prodigy, Daft Punk nebo Chemical Brothers. Koncert bude doplněný o velkolepé světelné a laserové efekty.

Letos pořadatelé připravili celou řadu novinek. Jednou z nich je bezhotovostní systém v celém areálu, který bude probíhat prostřednictvím čipů, na které si návštěvníci nabijí hotovost. Další novinkou bude půjčovna a úschovna kol, nebo také Silent disco, kdy tanečníci poslouchají hudbu ze sluchátek. Dále součástí bohatého doprovodného programu bude i ČEZ dětská scéna.

Vstupenky na festival mimořádných projektů koupíte online na webových stránkách ticketstream.cz. Celý program festivalu včetně harmonogramu najdete na stránkách festivalu či na FB ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC 2019. Generálním partnerem festivalu je stavební firma STRAUB s.r.o., hlavními partnery jsou Outlet Arena Moravia a společnost ČEZ. Festival je podporován městem Hlučín a Moravskoslezským krajem.

DALŠÍ ČLÁNKY Z KATEGORIE Z OSTRAVY